Başkan
KURUMSAL

Başkan

ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ SPOR KULÜBÜ -

Sevgili Ankara Keçiörengücü taraftarları;

Süper Lig'de yüzyıllık geçmişi olan kulüplerin bile ekonomik olarak oldukça zorlandığı bir dönemde biz kulüp olarak kısıtlı imkanlarla en iyisini yapmaya çalıştık. Doğruları bir araya getirerek kulübümüzü 1. Lig'e çıkarma hayalimiz bu sezon gerçek oldu.

Geçtiğimiz 2 sezonda da takımımız play-off maçlarında 1. Lig'e yükselme şansını kaybetmişti. Bu yıl ise play-off'a kalmadan şampiyon olarak bir üst lige çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bunu başaracak güçte olduğumuzu biliyorduk. Bizler yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak hedefe ulaşmak için ciddi bir gayret gösterdik.

Ankara Keçiörengücü olarak 2013-2014 sezonundan sonra tekrar Şampiyonluk sevinci yaşadığımız şu günlerde Spor Toto 1.lige yükselmemizde emeği geçen tüm kulüp personelimize, yönetime, futbolcularımıza, teknik heyete, takıma desteğini esirgemeyen Keçiören esnafına, halkına ve bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan büyük Ankara Keçiörengücü taraftarına teşekkürü bir borç biliriz.

Yeni sezonda hep beraber daha büyük başarılar yaşamayı umuyor, bunun için de her şartta ekibimizi desteklemenizi istiyoruz.