Başkan Sedat Tahiroğlu'ndan yeni yıl mesajı
HABER/DUYURU

Başkan Sedat Tahiroğlu'ndan yeni yıl mesajı

KEÇİÖRENGÜCÜ SPOR KULÜBÜ -

Sevgili Keçiörengücü Ailesi,

Kulübümüz adına yeni başlangıçların yaşandığı bir yılı geride bırakıp 2020 yılına merhaba derken büyük Keçiörengücü ailemizin tüm bireylerinin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, ülkemiz ve camiamız için sağlık, mutluluk, huzur dolu, barış ve kardeşliğin ön planda olduğu bir yıl olmasını temenni ediyorum. Birlik ve beraberlikle kenetlenen camiamızın sonsuz desteği ile zorlukları aşıp bu sezon ligde başarılı olmak için çalışacağımız yeni yılda, kulüp olarak gençlerimize destek olmaya devam ederek ülkemize fayda sağlamak en önemli hedeflerimizden biri olacak.

Futbol Takımımızın bu sezonun ilk yarısında aldığı sonuçlarla 3. Sırada bulunmasından memnuniyet duyuyoruz. Devre arasını en iyi şekilde değerlendireceğiz. Keçiörengücü formasını layıkıyla taşıyacağına inandığımız bazı isimleri kadromuza katacağız. İnanıyorum ki, ligin ikinci yarısında oynanan futboldan daha çok keyif alacağız ve sezonu en iyi şekilde tamamlayacağız.

Tüm branşlarımızdaki sporcularımıza, antrenörlerimize ve teknik heyetlerine, çalışanlarımıza ve tüm taraftarlarımıza yeni yılın sağlık, başarı, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. En derin sevgi ve saygılarımla.

Sedat Tahiroğlu
Keçiörengücü Başkanı