HABER/DUYURU

Serkan Özbalta: Turu atlayacağımıza inanıyorum

ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ SPOR KULÜBÜ -
Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası 5. tur ilk maçında deplasmanda Keçiörengücü'nü 2-1 yendi. Keçiörengücü Teknik Direktörü Serkan Özbalta maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu

Keçiörengücü Teknik Direktörü Serkan Özbalta, 2-1 Galatasaray maçı sonrası yaptığı açıklamada, 'Turu atlamak için ikinci maçta elimizden gelen her şeyin fazlasını yapmaya çalışacağız. Orada turu atlayacağımıza inanıyorum' dedi.

Maç sonu düzenlenen basın toplantısında değerlendirmelerde bulunan Keçiörengücü Teknik Direktörü Özbalta, "Oynadığımız rakip ciddi bir rakip. Altyapısından çıkardığı ciddi oyuncuları var. Onlarında sıkıntılı bir gidişatı vardı. Bizim ise ligde son haftalarda iyi bir çıkışımız var. Karşılaşmanın bu şekilde geçeceğini biraz tahmin edebiliyorduk. Altyapıdan çıkardıkları genç ve yetenekli oyuncularla kendi bünyelerindeki tecrübeli oyunculardan oluşan bir karma yapacaklarını tahmin ediyorduk. Bizde önceki haftalarda çok fazla süre alamayan oyuncularımızdan kurulu bir takım çıkmayı düşündük. Onların maç eksiklerini kapatmak istedik" ifadelerini kullandı.