Merhum Gazeteci Ali Öcal anısına düzenlenen turnuva sona erdi
HABER/DUYURU

Merhum Gazeteci Ali Öcal anısına düzenlenen turnuva sona erdi

ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ SPOR KULÜBÜ -
Ankara Keçiörengücü Akademisi'nin, Ankara spor basınının duayen isimlerinden Gazeteci Ali Öcal anısına düzenlediği U12 futbol turnuvası sona erdi.

Ankara Keçiörengücü, Baskentgücü, Eryamanspor ve Sincangücü takımlarının katıldığı turnuvanın şampiyonu, Ankara Keçiörengücü oldu.

Keçiören Aktepe Tesisleri'nde düzenlenen turnuvada madalya ile ödüllendirilen tüm takımlara ödülleri, Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu, Ankara Keçiörengücü Sportif Direktörü İskender Özbalta ve merhum gazeteci Ali Öcal'ın oğlu Burak Öcal tarafından takdim edildi.

BABAMIN İSMİNİN VERİLMESİ BİZİM İÇİN BÜYÜK ONUR

Babası adına düzenlenen turnuvadan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Burak Öcal, Ankara Keçirengücü yönetici ve antrenörlerine teşekkür ederek, "Babamın isminin böylesi turnuvalara verilmesi bizler için büyük onur. Ailecek çok mutlu olduk. Babamın insani yönü çoktu. Ankara basınında çok sevilen bir isimdi. Allah herkesten razı olsun." dedi.

Turnuvaya; Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Murat Kandazoğlu, Ankara Keçiörengücü Sportif Direktörü İskender Özbalta, Ali Öcal'ın oğlu Burak Öcal, Başkentgücü Spor Kulübü Başkanı Fikret Uslu, Eryaman Spor Kulübü Başkanı Erdal Aydar, Ali Öcal'ın kurucusu olduğu Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği Başkanı Ahmet Tekcan, Çamlıdere ve Doğa Dostları Derneği 3.Dönem Başkanı Faruk Çalışıcı, yine Ali Öcal'ın kurucusu olduğu Gol Ankara Haber Sitesi Genel Yayın Yönetmeni aynı zamanda Çamlıdere Belediyespor Basın ve Medya Sorumlusu Ahmet Eroğlu, çok sayıda spor sever ve taraftarlar katıldı.