Ankara Keçiörengücü Futbol Okulunda ödüllü yarışma
HABER/DUYURU

Ankara Keçiörengücü Futbol Okulunda ödüllü yarışma

ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ SPOR KULÜBÜ -
Ankara Keçiörengücü Futbol Okulu projesi kapsamında düzenlenecek olan ödüllü yarışmaya futbol okulu öğrencileri katılım sağlayacaktır.

Aktepe Stadı'nda oynanacak olan Bursaspor karşılaşmasını aileleriyle birlikte izleyecek olan Ankara Keçiörengücü futbol okulu öğrencileri arasından karşılaşmanın en iyi analizini yapan öğrenciler alt yapı hocaları tarafından belirlenerek A Takımından istediği bir futbolcu ile yemekte buluşup imzalı formasını kazanacaklar.

Ankara Keçiörengücü Kulübü Sportif Direktörü İskender Özbalta yaptığı açıklamada amaçlarının çocukların futbola ilgisini arttırmak olduğunu belirterek bu tür faaliyetlerin kulüp ile aileler arasında dayanışmayı sağladığına vurgu yaptı.
Özbalta, "Öğrencilerimiz Aktepe Stadı'nda oynanacak Bursaspor karşılaşmasını aileleriyle birlikte izleyecek. Öğrencilerimiz arasından karşılaşmanın en iyi analizini yapan çocuklarımızı A takımdan istediği bir futbolcu ile yemekte bir araya getirip, kendilerine birer imzalı forma hediye edeceğiz." ifadelerini kullandı.