Keçiörengücümüz 0-1 Sancaktepe Bld

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 14. haftasında Keçiörengücümüz, Sancaktepe Bld. Spor ile Ankara Aktepe Stadı'nda karşı karşıya geldi.Karşılaşmayı 1-0 kaybettik.

Keçiörengücü 0 - Sancaktepe Bel. 1

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 14. haftasında Keçiörengücü ile Sancaktepe Bel. Ankara Aktepe Stadı'nda bir araya geldi. Karşılaşmayı Sancaktepe Bel. 1-0 kazandı.

Keçiörengücü: Yakup Bugün, Hüseyin Güngör, Fatih Kılıçkaya, Tarık Mayhoş, Burak Aydın, Umut Pusat (62' Abdurrahman Kuyucu), Uğur Utlu, Ayhan Gürbüz, Okan Baydemir (76' Berat Satılmış), İlyas Yavuz, Ahmet Güven

Teknik Direktör: Mustafa ÇapanoğluSancaktepe Bel.: Mehmet Doğan, Erbay Eker, Yener Demirci, Bahadır Erol, Samet Akaydın, Recep Burak Yılmaz, Umut Koçin (88' Gökhan Lekesiz), Süleyman Olgun, Caner Solmaz (73' Melik Derin), İrfan Akgün (46' Alaattin Hamza Ok), İlker Avşar

Teknik Direktör: Hikmet Sevim

Hakem: Emre Kargın, Tamer Okuldaş, Tolga Özcan, Lütfullah Aslan

Gol: DK 90: Melik Derin (Sancaktepe Bel.)

Sarı Kartlar: DK 14: Recep Burak Yılmaz (Sancaktepe Bel.), DK 37: İlyas Yavuz (Keçiörengücü), DK 49: İlker Avşar (Sancaktepe Bel.), DK 73: Fatih Kılıçkaya (Keçiörengücü), DK 79: Hüseyin Güngör (Keçiörengücü), DK 79: Samet Akaydın (Sancaktepe Bel.), DK 85: Umut Koçin (Sancaktepe Bel.)

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 14. haftasında Keçiörengücümüz, Sancaktepe Bld. Spor ile Ankara Aktepe Stadı'nda karşı karşıya geldi.Karşılaşmayı 1-0 kaybettik.


Yorum Yap
İsim:
E-Posta :
Şehir:
Mesaj:
Güvenlik Kodu :
 
  
Bu içeriğe yapılan yorumlarKEÇİÖRENGÜCÜ'NDEN MESAJ
Sevgili Keçiörengücü taraftarları;

2015 - 2016 sezonunda 2. Lig kırmızı grupta PTT 1. Lig'e çıkmak için mücadelemizi devam ettireceğiz.

2013 - 2014 sezonunda 3. Lig'de şampiyon olmuş, bir üst ligde mücadele etme hakkını elde etmiştik. Geçtiğimiz sezon ise kendimize yeni bir hedef koymuş, bir üst lige çıkmak için hazırlıklarımızı yapmıştık.

Ancak her ne kadar dönem dönem zirveye yaklaşsak da son haftalarda yaşadığımız düşüş neticesinde ligi istediğimiz yerde tamamlayamadık. Bu nedenle de yeni sezonda da aynı ligde mücadele etmeye devam edeceğiz. tıklayın.
HABERLER / DUYURULAR SON EKLENENLER
FOTO GALERİ SON EKLENENLER