Keçiörengücü Eyüpspor 5-1

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 10. haftasında Keçiörengücü ile Eyüpspor Ankara Aktepe Stadı'nda bir araya geldi.Karşılaşmayı Keçiörengücü 5-1 kazandı.

Keçiörengücü 5 - Eyüpspor 1
TFF 2.Lig Kırmızı Grup 10. haftasında Keçiörengücü ile Eyüpspor Ankara Aktepe Stadı'nda bir araya geldi. Karşılaşmayı Keçiörengücü 5-1 kazandı.
Keçiörengücü: Yakup Bugün, Hüseyin Güngör (79' Erdi Dikmen), Umut Pusat, Tarık Mayhoş, Okan Baydemir (46' Uğur Utlu), Rıdvan Koçak, Ayhan Gürbüz, Berat Satılmış, Burak Aydın, İlyas Yavuz (81' Abdurrahman Kuyucu), Ahmet Güven

Teknik Direktör: Mustafa Çapanoğlu

Eyüpspor: Burak Kapan, Ahmet Devret, Dede Çelik, Murat Akçay, Kubilay Akyüz, Bilal Gülden, Gencay Erten (83' Naci Bayraktaroğlu), Erkan Yetişmiş (70' Mehmet Kodeş), Atakan Arslan, İsmail Ayaz, Emrah Metoğlu (46' Erhan Aydın)

Teknik Direktör: Ekrem Al

Hakem: Cihan Aydın, Murat Taşçıkar, Emir Kılıçarslan, Tayfun Sarı
Goller: DK 3: Atakan Arslan (Eyüpspor), DK 12: Ahmet Güven (Keçiörengücü), DK 53: Umut Pusat (Keçiörengücü), DK 64: Umut Pusat (Keçiörengücü), DK 76: Ayhan Gürbüz (Keçiörengücü), DK 79: İlyas Yavuz (Keçiörengücü)

Sarı Kartlar: DK 40: Murat Akçay (Eyüpspor), DK 45: Burak Aydın (Keçiörengücü), DK 54: İsmail Ayaz (Eyüpspor), DK 69: Rıdvan Koçak (Keçiörengücü), DK 71: Hüseyin Güngör (Keçiörengücü), DK 75: Bilal Gülden (Eyüpspor), DK 83: Ahmet Güven (Keçiörengücü), DK 86: Erhan Aydın (Eyüpspor), DK 90: Atakan Arslan (Eyüpspor)

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 10. haftasında Keçiörengücü ile Eyüpspor Ankara Aktepe Stadı'nda bir araya geldi.Karşılaşmayı Keçiörengücü 5-1 kazandı.


Yorum Yap
İsim:
E-Posta :
Şehir:
Mesaj:
Güvenlik Kodu :
 
  
Bu içeriğe yapılan yorumlarKEÇİÖRENGÜCÜ'NDEN MESAJ
Sevgili Keçiörengücü taraftarları;

2015 - 2016 sezonunda 2. Lig kırmızı grupta PTT 1. Lig'e çıkmak için mücadelemizi devam ettireceğiz.

2013 - 2014 sezonunda 3. Lig'de şampiyon olmuş, bir üst ligde mücadele etme hakkını elde etmiştik. Geçtiğimiz sezon ise kendimize yeni bir hedef koymuş, bir üst lige çıkmak için hazırlıklarımızı yapmıştık.

Ancak her ne kadar dönem dönem zirveye yaklaşsak da son haftalarda yaşadığımız düşüş neticesinde ligi istediğimiz yerde tamamlayamadık. Bu nedenle de yeni sezonda da aynı ligde mücadele etmeye devam edeceğiz. tıklayın.
HABERLER / DUYURULAR SON EKLENENLER
FOTO GALERİ SON EKLENENLER