Etimesgut Bel. - Keçiörengücü 3-2

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 9. haftasında Etimesgut Belediyespor ile Keçiörengücü Kemal Atatürk Stadı'nda karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Etimesgut Belediyespor 3-2 kazandı.

Etimesgut Belediyespor: 3 - Keçiörengücü: 2
Etimesgut Belediyespor: Osman Mert Göktepe, Sabri Turgut, Berat Çetinkaya, Alaettin Batuhan Tur, Erçin Ilgaz, Eser Yayla, Halil İbrahim Can (88' Rıdvan Sağlam), Fatih Selimhan Solmaz, Ahmet Kaan Ergün, Eren Taşkın, Yaşar Çetin (4' Emrah Bozkurt)
Teknik Direktör: Hayati Soydaş
Keçiörengücü: Yakup Bugün, Fatih Kılıçkaya, Tarık Mayhoş, Ayhan Gürbüz, Eşref Korkmazoğlu, Rıdvan Koçak, Efe Can Çölbekler (83' Abdurrahman Kuyucu), Berat Satılmış, Okan Baydemir (71' Umut Pusat), İlyas Yavuz, Ahmet Güven (71' Uğur Albayrak)
Teknik Direktör: Mustafa Çapanoğlu
Hakemler: Mustafa İlker Coşkun, Ejder Yapıcı, Aykut Küçük, Efe Tanrıverdi
Goller: DK 23: Emrah Bozkurt (Etimesgut Bld.), DK 69: Halil İbrahim Can (Etimesgut Bld.), DK 78: Uğur Albayrak (Keçiörengücü), DK 80: Eser Yayla (Etimesgut Bld.), DK 83: İlyas Yavuz (Keçiörengücü)

Sarı Kartlar: DK 28: Ahmet Kaan Ergün (Etimesgut Bld.), DK 49: Sabri Turgut (Etimesgut Bld.), DK 75: Fatih Kılıçkaya (Keçiörengücü), DK 90: Berat Satılmış (Keçiörengücü), DK 90: Ayhan Gürbüz (Keçiörengücü)

TFF 2.Lig Kırmızı Grup 9. haftasında Etimesgut Belediyespor ile Keçiörengücü Kemal Atatürk Stadı'nda karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Etimesgut Belediyespor 3-2 kazandı.


Yorum Yap
İsim:
E-Posta :
Şehir:
Mesaj:
Güvenlik Kodu :
 
  
Bu içeriğe yapılan yorumlarKEÇİÖRENGÜCÜ'NDEN MESAJ
Sevgili Keçiörengücü taraftarları;

2015 - 2016 sezonunda 2. Lig kırmızı grupta PTT 1. Lig'e çıkmak için mücadelemizi devam ettireceğiz.

2013 - 2014 sezonunda 3. Lig'de şampiyon olmuş, bir üst ligde mücadele etme hakkını elde etmiştik. Geçtiğimiz sezon ise kendimize yeni bir hedef koymuş, bir üst lige çıkmak için hazırlıklarımızı yapmıştık.

Ancak her ne kadar dönem dönem zirveye yaklaşsak da son haftalarda yaşadığımız düşüş neticesinde ligi istediğimiz yerde tamamlayamadık. Bu nedenle de yeni sezonda da aynı ligde mücadele etmeye devam edeceğiz. tıklayın.
HABERLER / DUYURULAR SON EKLENENLER
FOTO GALERİ SON EKLENENLER