Facebookta Paylaş Twitterda Paylaş

Başkanımızdan Açıklama

Süper Lig’de yüzyıllık geçmişi olan kulüplerin bile ekonomik olarak oldukça zorlandığı bir dönemde biz kulüp olarak kısıtlı imkanlarla en iyisini yapmaya çalıştık. Doğruları bir araya getirerek kulübümüzü 1. Lig’e çıkarma hayalimiz bu sezon gerçek oldu.

Geçtiğimiz 2 sezonda da takımımız play-off maçlarında 1. Lig’e yükselme şansını kaybetmişti. Bu yıl ise play-off’a kalmadan şampiyon olarak bir üst lige çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bunu başaracak güçte olduğumuzu biliyorduk. Bizler yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak hedefe ulaşmak için ciddi bir gayret gösterdik.

Keçiörengücü olarak 2013-2014 sezonundan sonra tekrar Şampiyonluk sevinci yaşadığımız şu günlerde Spor Toto 1.lige yükselmemizde emeği geçen tüm kulüp personelimize, yönetime, futbolcularımıza, teknik heyete, takıma desteğini esirgemeyen Keçiören esnafına, halkına ve bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan büyük Keçiörengücü taraftarına teşekkürü bir borç biliriz.


Yeni sezonda hep beraber daha büyük başarılar yaşamayı umuyor, bunun için de her şartta ekibimizi desteklemenizi istiyoruz.

Sedat Tahiroğlu
Keçiörengücü Spor Kulübü Başkanı


Yorum Yap
İsim:
E-Posta :
Şehir:
Mesaj:
Güvenlik Kodu :
 
  
Bu içeriğe yapılan yorumlarBAŞKAN'DAN MESAJ
Sevgili Keçiörengücü taraftarları;

Hepinizin de bildiği gibi 2. Lig Beyaz Grup’ta bir üst lige çıkmak için mücadelemizi sürdürüyoruz. Bunu da başarmak için elimizden gelen her türlü çabayı gösteriyoruz.

Süper Lig’de yüzyıllık geçmişi olan kulüplerin bile ekonomik olarak oldukça zorlandığı bir dönemde biz kulüp olarak kısıtlı imkanlarla en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Doğruları bir araya getirerek kulübümüzü 1. Lig’e çıkarmanın planlarını yapıyoruz.

Geçtiğimiz 2 sezonda da takımımız play-off maçlarında 1. Lig’e yükselme şansını kaybetmişti. Bu yıl ise play-off’a kalmadan şampiyon olarak bir üst lige çıkmak istiyoruz. Bunu da başaracak güçte olduğumuza yürükten inanıyorum. Bizler yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak hedefe ulaşmak için ciddi bir gayret gösteriyoruz. Ancak takım olmak için büyük bir taraftar gücüne sahip olmak gerektiğini de biliyoruz. Takımımızı yalnız bırakmamanız halinde çok daha önemli işler başaracağımıza inanıyoruz.

Bunun için de her şartta ekibimizi desteklemenizi istiyor, hepinizi saygı ile selamlıyorum.

Sedat Tahiroğlu
Keçiörengücü Spor Kulübü
Kulüp Başkanı
HABERLER / DUYURULAR SON EKLENENLER
FOTO GALERİ SON EKLENENLER